21 відгук

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (50) 472-52-58
+380 (62) 675-60-48
+380 (67) 365-25-23
УВАЖАЕМЫЕ КЛИЕНТЫ! БУДТЕ ВНИМАТЕЛЬНЫ ПРИ ЗАКАЗЕ-УТОЧНЯЙТЯ ЦЕНУ И НАЛИЧИЕ !!!

Високоміцний кріплення HV. Європейські норми.

Високоміцний кріплення HV. Європейські норми.

7.1 Що означає з'єднання HV

HV - це позначення з'єднання високоміцними болтами.

H при цьому означає високоміцний (якість матеріалу гвинта). V було похідним від позначення «попередньо напружений» (стан гвинта), однак подальша розробка болтів призвела також до застосування високоміцних болтів, які не піддаються або лише частково піддаються попередньому напрузі без додаткової перевірки.

З'єднання з застосуванням високоміцних болтів без попереднього напруги або з частковим попереднім напруженням становить сьогодні в сталевих конструкціях висотних до 90%. Однак вони можуть використовуватися тільки в будівельних елементах , що зазнають переважно статичної навантаженні, наприклад для залів, сцен, скелетних конструкцій. Це з'єднання позначається в залежності від виду навантаження, як з'єднання на зсув/зминання (з'єднання SL).

Передача зусилля здійснюється навантаженням на зсув на гвинт і притисненням площин ( стінки отвору) між стрижнем гвинта і кромкою отвору Зминання виникає, якщо сила навантаження F притискає стрижень гвинта до стінки отвору. Завдяки частковому напрузі гвинта допустимий тиск зминання зростає.

Про зрушення говорять в тому випадку, коли будівельні елементи діють на стержень гвинта срезающим зусиллям як у ножиць.

 

Обробка поверхні комплектів HV

 

Обробка поверхні саме при використанні болтів HV відіграє важливу роль. Сенс полягає в тому, щоб за допомогою покриття окремих елементів з'єднання надати особливі характеристики поверхні. Це могла б бути достатня антикорозійний захист, отримана гарячим цинкуванням та певний коефіцієнт тертя гайок, оброблених MoS2.

Товщина цинкового шару згідно DIN 267 частина 10 повинна становити не менше 40мкм. Для болтів HV при гарячого цинкування досягається товщина шару прибл. 60 - 80 мкм. Залежно від агресивного середовища (див. Діаграму 7.3) він є ефективним засобом для збереження працездатності гвинтового з'єднання. Антикорозійний захист не оцинкованої різьби в гайках виконує після монтажу цинкове покриття болта, який знаходиться у безпосередньому контакті з різьбленням. Товщина цинкового шару узгоджена з допусками різьби гвинта і гайки, які забезпечують легкість ходу різьблення.

 

У відповідності з DIN 18800, частина 1 повинні застосовуватися тільки повні комплекти (гвинт, гайка, шайба) одного виробника!

   
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner