21 відгук

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (50) 472-52-58
+380 (62) 675-60-48
+380 (67) 365-25-23
УВАЖАЕМЫЕ КЛИЕНТЫ! БУДТЕ ВНИМАТЕЛЬНЫ ПРИ ЗАКАЗЕ-УТОЧНЯЙТЯ ЦЕНУ И НАЛИЧИЕ !!!

Нержавіючий кріплення. Що ми про нього знаємо?

Нержавіючий кріплення. Що ми про нього знаємо?

                          ЩО МИ ЗНАЄМО ПРО НЕРЖАВІЮЧОМУ КРІПЛЕННІ?

 

 

 

Всі ми знаємо ще зі студентської лави, що існує плановий ремонт обладнання з заміною механічних і електричних вузлів і складових. Сьогодні ж, у світовій практиці приділяється велика увага на рівні проектування
скорочення або навіть ліквідації обслуговування.
У випадку, коли з'єднання повинно бути швидко демонтовано або розібрано, корозійна стійкість кріплення особливо важлива, щоб корозія жодною мірою не ускладнювала або перешкоджала монтажу. Вартість видалення іржавих болтів і заміни їх новими, дорожче ,ніж використання корозійностійкого (нержавіючого) кріплення з самого початку. Великі витрати, пов'язані з недоліками кріплення, такі як час простою і втрат у виробництві, роблять ще важливіше розгляд високої цілісності кріпильних систем.

300 серія нержавіючих сталей пропонує відмінну корозійну стійкість до більшості прісноводних середовищ, але їх міцність не завжди підходить до деякими видами з'єднання.
400 серія нержавіючих сталей володіє високою механічною міцністю, але має більш слабку стійкість до корозії у вологих місцях та в водних середовищах.
Для вирішення основних завдань та задоволення основних вимог до міцності і корозійної опору, розроблені дуплексні і аустенітні нержавіючі сталі, що дозволило запропонувати відмінні рішення для більшості агресивних середовищ. Мета конструкторів визначити який нержавіючий кріплення краще використовувати на підприємстві у тій чи іншій виробничої задачі.
Саме широке поширення отримав нержавіючий кріплення з аустенітної сталі А2 (304) з-за високого вмісту хрому і нікелю, що дозволило отримати дуже високу корозійну стійкість і достатню міцність.

Замовники рідко замислюються про способи виробництва нержавіючих болтів і гайок. Корисно буде знати, що існує два основних способи - механічна обробка і метод холодної висадки.

Механічна обробка є найстарішим методом виробництва кріплення, і досі застосовується болтів і гайок дуже великих діаметрів і невеликих партій. Обробка, однак, має істотний недолік. Вона порушує структуру зерна металу і створює ослаблення в критичних точках. В результаті отримуємо деякі втрати міцності і різке зниження опору втомі.
Холодна висадка являє собою спосіб формування прутка в різні форми, змушуючи його пластично зміняться в матрицях і пуансонах без попереднього підігріву матеріалу. Болти, гвинти, цвяхи і заклепки давно виготовляються методом холодної висадки, але останні події в цій області розширили ринок для спеціального кріплення.
Метод холодної висадки має багато важливих переваг, що впливають на якість і економічність. Темпи виробництва, наприклад, можуть перевищувати 12000 одиниць на годину. Виробництво нержавіючого кріплення методом холодної висадки дає збільшення показників 300 різних типів графіках.
Що таке нержавіюча сталь?
Нержавіюча сталь являє собою сплав на основі заліза містить близько 10,5% хрому або більше, а також інших легуючих елементів, таких як нікель, марганець, молібден, сірка, селен, титан і ін Хром є головним елементом стійким до корозії і температурі, інші легуючі елементи присутні в нержавіючої сталі для підвищення корозійної стійкості та для додання певних характеристик міцності і технологічності. У загальній складності 60 типів комерційних нержавіючих сталей спочатку були визнані Американським інститутом заліза і сталі (AISI) у стандартної композиції.
Аустенітні нержавіючі сталі (А2 і А4 зокрема) характеризуються відмінним корозійних опором. Наприклад, сталь 304 (А2, аналог 08Х18Н10) є найбільш широко використовуваним матеріалом, який стійкий до звичайної іржі. Ця сталь практично несприйнятлива до продуктів харчування, стерилизующим розчинів, більшості органічних хімічних речовин та барвників, і різноманітних неорганічних хімічних речовин. Фактично, кріплення з аустенітних нержавіючих сталей використовуються в харчовій, фармацевтичній та електронної промисловості, тому що вони підтримують чистоту продукту з мінімальним забрудненням. Її властивості можуть бути корисними в будь-якому агресивному середовищі. Остаточний вибір, однак, повинен бути заснований на тестах, проведених в реальних робочих умовах.

Хром є елементом, який забезпечує нержавіючої сталі її "нержавіюче" ім'я. Взагалі сплави з великим ніж на 12% хрому в їх складі не будуть іржавіти. Мартенситні сорти матеріалу (наприклад, тип 400) мають граничну або низьку стійкість до корозії, порівняно з нержавіючої сталлю серії 300 .
Тем не менее, тип 410, показал хорошие результаты в мягкой атмосфере: пресная вода, шахты, вода, пар, угольная кислота, сырая нефть, бензин, кровь, спирт, аммиак, ртуть, мыло, растворы сахаров и другие реагенты. Если необходим  материал с коррозионностойкими свойствами лучше чем тип 304, тип 316 является следующим логическим кандидатом.  

            316 нержавеющая сталь (А4, аналог 10Х17Н13М2) содержит 2-3% молибдена, который обеспечивает улучшенную стойкость к  точечной и щелевой коррозии, особенно в окружающей
среде содержащей хлориды. Она имеет широкое применение в целлюлозно-бумажной промышленности и водоочистных сооружениях,  строительстве плотин . Она также широко применяется для нержавеющего крепежа , который используется в фосфорной и уксусной кислоте, которые, как правило, вызвают точечную коррозию в  304 стали. В более агрессивной окружающей среде должны быть рассмотрены материалы с более высоким уровнем молибдена .

Нікель додається в сплав на основі заліза щоб забезпечити технологічність і поліпшені властивості до розтягування. Вуглець і азот безпосередньо впливають на міцність цих сплавів. Азот буде компенсувати втрати механічних властивостей у низьких вуглецевих марках аустенітних нержавіючих сталей. Додавання алюмінію, титану та / або ніобій в аустенітні нержавіючі сталі значно підвищує механічні властивості цих матеріалів через термообробку (старіння).

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner